Loading color scheme

Sekcionálne garážové brány

 

Sekcionálne garážové brány Hörmann

Priestorovo úsporné otváranie a bezpečné zatváranie. Sekcionálna garážová brána sa otvára vertikálne a je úsporne uložená pod stropom. Vďaka tomuto konštrukčnému princípu ponúkajú maximálny priestor pred garážou a vo vnútri garáže. Sekcionálna garážová brána sa dá namontovať do akéhokoľvek garážového otvoru a jej výhodou je väčšia šírka prejazdu. Doprajte si tento komfort.

RC 2 CERTIFIKOVANÉ BEZPEČNOSTNÉ VYBAVENIE. Okrem štandardného zámku proti posunutiu, ktorý pevne uzamkne vašu bránu a chráni ju pred zdvihnutím, dostanete certifikované bezpečnostné zariadenie RC 2 ako štandardnú výbavu pri sekcionálnej garážovej bráne LPU 67 Thermo a ako voliteľnú výbavu pri sekcionálnej garážovej bráne LPU 42.

Inteligentný komfort obsluhy.
Ovládajte pohony garážových a vchodových brán, pohony dverí, domové zámky, osvetlenie a ďalšie zariadenia jednoducho, bezpečne a pohodlne pomocou diaľkového ovládača, bezdrôtového tlačidla alebo smartfónu. Všetky pohony, prijímače a ovládacie prvky vybavené bezdrôtovou technológiou BiSecur sú navzájom 100 % kompatibilné.

Vyberte si dvere, ktoré sa dokonale hodia k vášmu domovu.
Nezáleží na tom, pre aký architektonický štýl hľadáte sekcionálnu garážovú bránu, so spoločnosťou Hörmann zaručene nájdete presne ten správny motív brány, ktorý sa hodí k vám a vášmu domu - od rovných drážok po klasické kazety v mnohých povrchových, farebných a dekoračných variantoch, ako aj brány z masívneho dreva.