Loading color scheme

Hliníkové plotové systémy

 

Ploty a múry okolo domov alebo pozemkov nie sú len funkčným riešením na oddelenie dvoch pozemkov od seba a zabezpečenie požadovanej úrovne súkromia. Ploty sú čoraz častejšie dizajnovým doplnkom vášho domu. V súčasnosti sa tiež čoraz častejšie navrhuje plot tak, aby vydržal čo najdlhšie. Hliník sa stáva ideálnym materiálom na realizáciu plotu.

Vďaka svojim vlastnostiam je to vynikajúci húževnatý a poddajný materiál, ktorý si zamilujete. Hliníkové plotové systémy sa dajú vyrobiť v rôznych farbách, čo vám umožní veľmi esteticky oddeliť priestory.

Hliníkové plotové systémy ponúkame v dvoch základných kategóriách, ktoré ďalej delíme na ďalšie typy.

Môžete si vybrať z rovných profilov a šikmých lamiel.

Pre hliníkové ploty s rovnými profilmi používame vysokokvalitné uzavreté profily s vynikajúcimi vlastnosťami a veľkou stabilitou. Maximálna dĺžka takéhoto profilu je 6 m. Môžete si vybrať z ponuky farieb RAL alebo imitácií dreva.

V prípade hliníkových plotov so šikmými lamelami sa používajú lamely s tvarom podobným žalúziám. Tieto ploty sa niekedy nazývajú aj hliníkové ploty s roletami. Maximálna dĺžka profilu je výrazne kratšia ako pri plotoch s rovným profilom.