Otvorené

Ide o klasický plot navrhnutý na oplotenie zo strany ulice, s medzerami medzi jednotlivými plotovými lamelami, ktoré je možné usporiadať vodorovne alebo zvislo. Lamely môžu byť oceľové farebné z jednej strany, farebné z oboch strán alebo hliníkové.

 

 

PLETENÉ

Pletené plotové systémy sú v prvom rade určené na oplotenie pozemku zo strany ulice, pozostávajú z dielcov s obojstrannou farebnou úpravou. Plotové lamely sú umiestnené v dvojitom rade so vzájomným prekrytím, čím zabezpečujú maximálne súkromie.

UZAVRETÉ

Uzavreté oplotenie je možné vyhotoviť v niekoľkých prevedeniach:

-       Oceľové farebné z jednej strany alebo z oboch strán (lamely 8,11 alebo 16cm)

-       Hliníkové (lamely 8, 10 alebo 16cm)

Oceľové jednostranne a obojstranne farebné prevedenie odporúčame použiť pre plotové panely s maximálnou šírkou 150 cm – 200 cm. Hliníkové je možné aplikovať v prípade plotových panelov so šírkou 250 cm - ich vysoká stabilita si nevyžaduje žiadne ďalšie vystuženie. Plotové panely dlhšie ako 250 cm sa spevňujú výstuhom v identickej farbe zo zadnej strany plotového systému, takto je možné vyhotoviť plotové panely so šírkou hoci aj 3 – 4 metre.

S PANELOVÝM EFEKTOM

Plot s panelovým efektom s jednostrannou farebnou úpravou je vhodný ako bočné resp. zadné oplotenie. Plotové panely sú pospájané z dielov o šírke 11 cm s plne uzatvoreným efektom, zabraňujúc pohľadom z ulice. Na ich osadenie nie sú bezpodmienečne potrebné betónové či tehlové stĺpy, ako ani súvislý betónový základ; možno ich pripevniť na existujúcu železnú rúrku alebo na stĺpy s dutým profilom (min.40mm*40mm). Ideálna šírka plotových panelov je 150-170cm, max.200cm. Plotové panely dlhšie ako 250cm sa spevňujú výstuhom v identickej farbe zo zadnej strany plotového systému.

 

Brány, bránky

Z našich plotových dielcov je možné vyhotoviť taktiež kryty na brány a bránky. Rámové konštrukcie brán a bránok je potrebné zabezpečiť zo strany objednávateľa, nakoľko naša spoločnosť sa ich výrobou nezaoberá.

Zábradlia

Z plotových dielcov je možné vyrobiť tiež terasové, schodové či balkónové zábradlia. Výrobu nosných konštrukcií pre zábradlia nerealizujeme, naše dielce fungujú ako kryty; rámovú konštrukciu je potrebné zabezpečiť zo strany objednávateľa. 

HLINÍKOVÉ

Ide o prémiové ploty vyrobené z hliníka buď so šikmými lamelami alebo z profilov o šírke 80mm, 100mm a 160mm, o hrúbke 25mm (dokonalá stabilita hoci aj pri dĺžke 3m nevyžadujúc si ďalšie spevnenie) v jednofarebnom prevedení alebo v drevenom vzhľade.

Nástenný obklad

Ide o hliníkový nástenný obklad vhodný do exteriéru. Je dostupný v šírke 75 mm a 100 mm a je možné ho vyhotoviť s 1 až 15 mm odstupom medzi jednotlivými lištami, resp.s plne uzavretým efektom. Je určený výlučne na dekoračné účely.

Box na smetiaky

Exteriérové hliníkové boxy na 120l a 240l ( alebo dvojité 2*120l / 2*240l ) plastové nádoby na odpad. Dostupné v jednofarebnom prevedení alebo v drevenom vzhľade.